Nowe twarze Vogue

Eva Mendes i Jude Law zostają twarzami nowej kolekcji okularów Vogue!

SHES_IN_VOGUE_EYEWEAR_VO2750HFirma Vogue Eyewear ogłosiła, że kobiecą twarzą jej najnowszej kampanii reklamowej będzie Eva Mendes. Zachwycająca piękność i muza świata mody oraz znana na całym świecie aktorka świetnie pasuje do radosnego i młodzieńczego ducha Vogue Eyewear.

Jej zjawiskowa uroda jest zniewalająca zarówno na ekranie, jak i w bezpośrednim kontakcie czy na zdjęciach. Jej urok podkreśla nowa kampania reklamowej marki Vogue Eyewear na sezon wiosna/lato 2013. Zrealizowana w słoneczny, październikowy dzień w Modern 01, majestatycznym domu z widokiem na zachodnią część Hollywood, kampania marki składa się sześciu kolorowych, utrzymanych w jasnej tonacji zdjęć, na których udało się uchwycić prawdziwą naturę pięknej Evy. Mistrzem obiektywu po raz kolejny był Mario Testino, jeden z najbardziej znanych i cenionych fotografów na świecie.

vogue2Autorem rewelacyjnych zdjęć do kampanii reklamowej He’s in Vogue z udziałem Law, jest jeden z najbardziej cenionych współczesnych fotografów mody – Peter Lindebergh. –  Praca z Peterem – mówi aktor – była bardzo prosta i zawsze jest specjalnym doświadczeniem: na planie zawsze jest przyjazna atmosfera i od razu wiesz, że rezultat będzie wspaniały. Świat, który próbowaliśmy stworzyć na Long Island musiał być prawdziwy dla mnie i uważam, że wynik jest stylowy i lekki. – komentuje Law.

Komentowanie jest wyłączone