O nas

     Już od prawie 20 lat troszczymy się o zdrowie Państwa oczu i dbamy o to aby okulary dodawały Państwu uroku, a nie Wy im. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.1 (17) — kopia — kopia
Zadaniem które przed sobą stawiamy jest zadowolenie naszych Klienów. I właśnie dlatego powstały nasze salony optyczne Różowe Okulary.
To tu możecie Państwo w przyjaznej atmosferze, z dala od zgiełku centrum handlowego liczyć na jakość obsługi na najwyższym poziomie.
1 (4)To tu dostajecie Państwo maksimum czasu na przemyślane zakupy, w końcu to co znajdzie się na Państwa nosie jest pierwszą rzeczą na którą zwrócą uwagę bliscy, znajomi, czy mijane osoby na ulicy. To wybrane oprawy maja Państwu zapewnić maksimum komfortu, gdy są na Waszych twarzach a soczewki doskonałą jakość widzenia otaczającego świata.
Wielu z nas traktuje okulary po „macoszemu”, a to właśnie one decydują o pierwszym wrażeniu, mają ogromny wpływ na to jak inni nas odbierają. Mogą nadać naszej twarzy srogi wygląd, a mogą również złagodzić zbyt ostre rysy i sprawić, że będziemy wyglądać bardziej przyjaźnie i atrakcyjnie. Zależy nam na Kliencie i dlatego w swoją pracę wkładamy całe serce i dajemy Państwu tyle czasu ile tylko potrzebujecie, abyście wyszli od nas z produktem, który spełni Wasze marzenia, oczekiwania i potrzeby. Chcemy się dzielić z Państwem naszym doświadczeniem i wiedzą, wybierając z Wami najwłaściwsze, najbardziej odpowiednie produkty.
Gwarantujemy tylko oryginalne i markowe produkty, zawsze w atrakcyjnych cenach. Okulary kupione u nas są wykonywane z największą starannością i solidnością co potwierdzają dołączane certyfikaty.
1 (12) — kopia — kopiaDokładamy wszelkich starań abyście Państwo czuli się u nas profesjonalnie i komfortowo, w naszym salonie nie usłyszycie nigdy „a może jeszcze futerał lub ściereczkę Pan/Pani dokupi do nowych okularów?” Pełne wyposażanie okularów dostajecie Państwo u nas w standardzie.

Serdecznie zapraszamy,  nasze okulary już się nie mogą doczekać spotkania z Państwem.

Komentowanie jest wyłączone